Бобринецька районна рада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Голова Бобринецької районної ради

Голова Бобринецької районної ради

Гадемська Олена Антонівна

Громадянство

Громадянка  України

Число, місяць, рік народження

04.09.1965 року

Місце народження (держава, область, місто, район,село)

Україна, Кіровоградська область, Бобринецький район,

село Володимиро-Іллінка

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень, повне найменування навчального закладу, дата закінчення; спеціальність та кваліфікація)

Повна вища, Одеський  інститут народного господарства, 1989 рік, бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності, економіст

Нагородження, почесні звання

Грамота Бобринецької районної державної адміністрації і Бобринецької районної ради, 2005 рік.

Загальний стаж роботи

37 років

Стаж державної служби

20 років

Прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування

11.11.2015 року

Ранг посадової особи місцевого самоврядування

6 ранг в межах 3 категорії посад

Депутат ради (найменування ради)

 

Бобринецька районна рада сьомого скликання

Стягнення (які, ким і за що накладені)

Не має


Трудова діяльність

01.08.1982-15.02.1993

Бухгалтер, інспектор по обліку кадрів, економіст по оплаті праці колгоспу імені Дзержинського Бобринецького району Кіровоградської області

16.02.1993-04.10.1994

Бухгалтер Бобринецького районного управління сільського господарства

04.10.1994-06.12.1996

Спеціаліст І категорії, головний спеціаліст, головний бухгалтер Бобринецького відділу Пенсійного фонду України

06.12.1996-31.01.1999

Головний бухгалтер філії “БП-2” спільної українсько-голландської фірми “БП”

01.02.1999-30.08.2002

Керуюча філії № 2 дочірнього підприємства “БРП-ойл” голландсько-британського підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ “БРП”

31.08.2002-14.01.2003

Старший оператор АЗС ТОВ “ІнноТЕК”

15.01.2003-10.10.2007

Начальник управління економіки Бобринецької районної державної адміністрації, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації

11.10.2007-17.11.2015

Заступник начальника контрольно-ревізійного відділу в Бобринецькому районі, головний контролер-ревізор контрольно-ревізійного відділу в Бобринецькому районі, головний контролер-ревізор Компаніївської міжрайонної Державної фінансової інспекції ДФІ в Кіровоградській області, головний державний фінансовий інспектор Компаніївської міжрайонної Державної фінансової інспекції.

З 11.11.2015 року

Обрана головою Бобринецької районної ради сьомого скликання