Бобринецька районна рада

Про скликання 28 сесії районної ради

Бобринецька районна рада повідомляє, що двадцять восьма сесія Бобринецької районної ради сьомого скликання відбудеться 29 вересня 2020 року о 10 годині у малій залі засідань адмінприміщення (ІІІ поверх).

Перелік питань, які вносяться на розгляд 28 сесії Бобринецької районної ради розміщений на офіційних веб-сайтах районної ради: http:bobrynecka-rayrada.gov.ua та районної державної адміністрації: inbox1@bobr.kr-admin.gov.ua.

Орієнтовний перелік питань,

що пропонуються до розгляду на 28 сесії районної ради сьомого скликання

1) Про створення комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Бобринецької районної ради.

2) Про внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2019 року №418 “Про районний бюджет Бобринецького району на 2020 рік” (код бюджету 11301200000).

3) Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради на 2020 рік.

4) Про надання дозволу на передачу в найм (оренду) нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

5) Про внесення змін до рішення районної ради від 22 березня 2019 року № 358 “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району”.

6) Про хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки за 2019 рік.

7) Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Кетрисанівка на території Кетрисанівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

8) Різне.« повернутися до списку оголошень