Бобринецька районна рада

Про скликання 27 сесії районної ради

Бобринецька районна рада повідомляє, що двадцять сьома сесія Бобринецької районної ради сьомого скликання відбудеться 24 червня 2020 року о 10 годині у великій залі засідань адмінприміщення (ІІ поверх).

Перелік питань, які вносяться на розгляд 27 сесії Бобринецької районної ради розміщений на офіційних веб-сайтах районної ради: http:bobrynecka-rayrada.gov.ua та районної державної адміністрації: inbox1@bobr.kr-admin.gov.ua.

Орієнтовний перелік питань,

що пропонуються до розгляду на 27 сесії районної ради сьомого скликання

1) Про призначення Арабової Галини Сергіївни на посаду директора комунального опорного закладу “Чарівнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

2) Про призначення Спіциної Алли Вікторівни на посаду директора Мирнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

3) Про внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2019 року №418 “Про районний бюджет Бобринецького району на 2020 рік” (код бюджету 11301200000).

4) Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2020 рік.

5) Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання молоді та забезпечення проведення призову громадян України на строкову та контрактну військову службу у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки.

6) Про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2019 рік.

7) Про надання дозволу на передачу в найм (оренду) нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

8) Про звіт голови Бобринецької районної ради за період повноважень 2019 року.

9) Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради за 2019 рік.

10) Про звіт директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради за 2019 рік.

11) Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2019 рік.

12) Про внесення змін до рішення районної ради від 24 березня 2017 року №219 “Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та міста району”.

13) Про затвердження Статуту комунального закладу “Бобринецька районна дитяча бібліотека” Бобринецької районної ради у новій редакції.

14) Про затвердження Статуту комунального закладу “Бобринецька районна бібліотека для дорослих” Бобринецької районної ради у новій редакції.

15) Про затвердження Статуту комунального закладу “Бобринецький районний краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука” Бобринецької районної ради у новій редакції.

16) Про затвердження Статуту комунального закладу “Бобринецький районний Будинок культури” Бобринецької районної ради у новій редакції.

17) Про затвердження Статуту комунального закладу “Бобринецька дитяча школа мистецтв” Бобринецької районної ради у новій редакції.

18) Про затвердження Статуту комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа “Чемпіон” Бобринецької районної ради у новій редакції.

19) Про затвердження Статуту комунального закладу “Бобринецький районний Будинок дитячої творчості” Бобринецької районної ради у новій редакції.

20) Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Благодатне та с.Осикувате на території Благодатненської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

21) Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Федіївка на території Федіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

22) Різне.



« повернутися до списку оголошень