Бобринецька районна рада

Бобринецький район відвідали голова ОДА та народні депутати України

Переглядів: 310

19 листопада, з робочою поїздкою Бобринецький район відвідав голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь. Під час візиту його супроводжували народні депутати України Ігор Мурдій та Богдан Торохтій.

У рамках поїздки вони зустрілися з депутатами Бобринецької районної ради, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних підприємств, активом району.

Зустріч відбулася у великому залі районної ради за участі голови районної ради Олени Гадемської та голови районної державної адміністрації Олегом Тертичним.

Андрій Балонь надав можливість присутнім висловити нагальні проблеми району та обговорити їх у контексті питання-відповідь.

Так, було піднято ряд актуальних та проблемних питань, які турбують жителів Бобринецького району. Серед них, питання щодо продажу землі, адміністративно-територіальної реформи, проблеми з інтернетом та поштовим зв’язком у сільській місцевості, залучення до декларування та сплати ПДФО громадян, які самостійно здійснюють обробіток землі, фінансування та утримання Бобринецької районної лікарні.

З метою більш результативного розгляду питань, помічниками голови облдержадміністрації та народного депутата України Ігоря Мурдія було занотовано всі підняті проблемні питання.« повернутися до списку новин