Бобринецька районна рада

Працівників соцсфери вітали з професійним святом

Переглядів: 333

У першу неділю листопада працівників соціальної сфери району вітали з професійним святом. Їхня праця скромна і не завжди помітна, але сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього.

Тож, з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова привітали працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного управління Пенсійного фонду України, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості та територіального центру соціального обслуговування населення району.

Найкращих нагородили спільними Подяками і Грамотами районної ради та районної державної адміністрації, висловили слова підтримки і вдячності, наголосивши, що робота соціальних працівників на сьогоднішній день необхідна нашому місту і району.

Грамотою райдержадміністрації та районної ради було відзначено головного спеціаліста сектору з питань праці та соціально-трудових відносин Наталію Пірнак. Подяку РДА та райради оголошено головному спеціалісту відділу нагляду за призначенням (перерахунком) та виплатою пенсій та координації роботи суб’єктів, що надають соціальні послуги Інні Вітряк.
Грамотами обкому профспілки відзначено начальника відділу бухгалтерського обліку Тетяну Ксензову та начальника відділу державних допомог та компенсації Олену Баклан. Грамотами райкому профспілки також нагороджено провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку Ірину Атанову та провідного спеціаліста відділу соціальних допомог та компенсацій Оксану Олексієнко.

Грамотою Кіровоградської облдержадміністрації нагороджено директора районного терцентру Людмилу Олексієнко, Подяками РДА та райради відзначено соціального працівника відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Олександру Криворучко, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Ларису Пушкарь та колектив працівників відділення стаціонарного догляду для постійного проживання районного терцентру.

Подякою РДА та райради відзначено провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Тетяну Петрову. Від імені профспілки Галина Карпова нагородила Грамотою обкому профспілкової організації заступника начальника відділу надання соціальних послуг Світлану Сендзюк, Грамотою райкому відзначила провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Вікторію Джегалюк.

Також, Грамотою райдержадміністрації та районної ради відзначено начальника відділу з питань перерахунків пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Марину Назаренко.

Подяки РДА та райради оголошено директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлані Плющевській та колективу служби у справах дітей райдержадміністрації.« повернутися до списку новин