Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 286

6 квітня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

Під час апаратної наради було повідомлено, що на Кіровоградщині лабораторним методом зареєстровано 41 випадок захворювання на коронавірус, із яких один летальний.

Згідно офіційних даних, хворобу виявили у:

• 33 мешканців Кропивницького;

• трьох мешканців інших населених пунктів, які на моменту інфікування перебували в Кропивницькому і продовжують тут лікування;

• трьох мешканців Долинського району;

• двох мешканців Кропивницького району.

Як зазначив Андрій Балонь, 15 осіб мають легку форму перебігу захворювання на COVID-19 і лікуються вдома з зобов'язанням дотримуватися умов самоізоляції. Решта 25 хворих перебувають на госпіталізації.

«У чотирьох госпіталізованих пацієнтів стан ближче до задовільного, у 15 – середній стан важкості, у шести – важкий стан, проте всі хворі кисненезалежні», – повідомив Андрій Балонь.

Нагадаємо: з 6 квітня Уряд запровадив додаткові обмежувальні заходи задля безпеки українців. Зокрема в громадських місцях заборонено перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора.« повернутися до списку новин