Бобринецька районна рада

22 травня відзначили 227 річницю Свято-Миколаївської церкви

Переглядів: 373

22 травня, у день православного свята весняного Миколая жителі міста та району відзначали 227 річницю Свято-Миколаївської церкви. У храмі зібралися його прихожани, щоб разом розділити радість та вознести молитви до Бога, дякуючи за всі  блага, які ми маємо.

Святкову службу провів єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. На Божественній Літургії єпископу співслужили священники та духовенство єпархії, які завітали на храмове свято з Кропивницького та районів нашої області.

Під час Божественної Літургії єпископ Марк звершив чин рукоположення у священики диякона Миколу Ониська. Архієрей побажав ставленику твердої віри, щоб його повсякденна праця переросла у великі здобутки, а всі хто приходить до храму за допомогою, порадою, потіхою отримували підтримку, надію та благословіння.

Після закінчення Богослужіння по добрій традиції владика, з нагоди свята, відзначив прихожан, які своїми добрими справами допомагають релігійній громаді та підтримують Свято-Миколаївський храм. 

Єпископ Марк привітав вірян з престольним святом, побажав постійного молитовного заступництва Святителя Миколая та закликав своїм життям завжди наслідувати святого.« повернутися до списку новин