Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 307

3 червня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради Сергій Кузьменко проінформував про наслідки потужної грози, що пройшла цими вихідними територією Бобринецького району. 1 червня з 16.00 по 17.00 у районі пройшов циклон з інтенсивними опадами та шквальним вітром. Найбільше постраждали Тарасівська, Кетрисанівська, Василівська, Веселівська, Чарівненська сільські ради та частково Бобринецька міська рада. У результаті пошкоджено посіви на площі 2300 га. Також понівечена та знищена городина місцевих мешканців. У окремих домогосподарствах нанесено шкоду худобі, зруйновано декілька гребель, що призвело до пошкодження доріг.

Наразі фахівці департаменту агропромислового розвитку ОДА та місцева влада намагається зібрати повну інформацію щодо нанесеної негодою шкоди.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко доручив створити комісію з обласних та районних фахівців, ДСНС для визначення масштабів наслідків негоди для інфраструктури району.

«Наше завдання – допомогти постраждалим людям. У нас достатньо сил і засобів, щоб належно відреагувати на наслідки негоди», - підкреслив Сергій Кузьменко.

Також, розглянули питання про забезпечення учасників АТО, ООС та сімей загиблих учасників АТО, ООС земельними ділянками. Станом на 29 травня 2019 року для цих потреб в області зарезервовано 265,5 га земель сільськогосподарського призначення державної власності. В цілому в області видано 13,7 тисяч дозволів на розроблення проектів землеустрою. Після завершення процедури оформлення військові отримають у власність землі загальною площею 25,9 гектара.« повернутися до списку новин