Бобринецька районна рада

Святкували День медичного працівника

Переглядів: 221

21 червня своє професійне свято відзначали люди, які обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичні працівники.


На Бобринеччині медиків поважають і цінують. Як свідчення цієї поваги — урочисті заходи, які традиційно відбуваються у нашому місті напередодні свята. Цей рік не став виключенням. Святкова програма, адресована бобринецьким медикам, відбулася біля Центру первинної медко-санітарної допомоги та Бобринецької центральної районної лікарні. Артисти доклали всіх зусиль, аби створити гарний святковий настрій усім, хто завітав на свято. А ще — теплі щирі слова, які лунали від голови районної ради Олени Гадемської, голови райдержадміністрації Андрія Жили, керівників медичних закладів.
За традицією, кращих представників галузі вітали та нагороджували грамотами і подяками — і від керівництва лікарень, і від влади.
Від імені Бобринецької районної ради, її депутатського корпусу та від себе особисто медиків району вітала Олена Антонівна Гадемська. У своїй промові вона зазначила, що людина, яка прийняла рішення стати медичним працівником — дуже добра та чуйна, завжди готова на самопожертву.
Безмежна подяка медикам Бобринецького району за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.« повернутися до списку новин