Бобринецька районна рада

Засідання районної робочої групи щодо формування ОТГ району

Переглядів: 492

9 жовтня голова районної ради Олена Гадемська, прийняла участь у засіданні районної робочої групи з підготовки проекту Перспективного плану формування територіальних громад району.

На засіданні також були присутні голова райдержадміністрації Олег Тертичний, депутати райради, міський та сільські голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних та сільськогосподарських підприємств, представники громадськості.

Присутні розглядали питання про хід проведення децентралізації на території Бобринецького району та внесення змін до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Бобринецького району.

Згідно з Перспективним планом, у Бобринецькому районі добровільно мають об’єднатися у три громади – Бобринецьку ОТГ, Кетрисанівську ОТГ, Витязівську ОТГ.

Представники від сільських громад району та депутати районної ради висловилися проти такого об’єднання, у зв’язку з відсутністю розвиненої інфраструктури Кетрисанівської та Витязівської громад, а також належного сполучення між селами району. Проте, ними було зауважено, що території сільських рад, для того, щоб бути спроможними, мають об’єднатися в одну громаду. Відтак, на території району мають співіснувати вже діюча Бобринецької міська ОТГ та сільська об’єднана територіальна громада, в яку хочуть об’єднатися 24 сільські ради району.

За підсумками засідання районної робочої групи було вирішено внести пропозицію до проекту змін обласного Перспективного плану від Бобринецького району щодо створення на території району двох громад: вже діючої Бобринецької ОТГ та сільської об’єднаної територіальної громади.

За таке рішення проголосували більшість членів робочої групи, присутніх на засіданні.« повернутися до списку новин