Бобринецька районна рада

Відбувся 14 районний фестиваль «Скарбниця степового краю»

Переглядів: 342

Для нашого Бобринецького району уже гарною традицією є проведення фольклорного фестивалю «Скарбниця степового краю», який покликаний зберігати народно-пісенні традиції України.

Цьогорічний 14 районний фестиваль зустрічали у селі Мар'янівка 13 червня. На свято завітали гості – заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, аматорські колективи з усіх територіальних громад району та місцеві артисти-аматори.

Під час урочистого відкриття фестивалю Наталія Сабліна подякувала за гостинність Мар’янівській  громаді та побажала всім учасникам зібрання міцного здоров’я, добробуту, миру і злагоди. Вона відзначила фольклорні таланти та досягнення колективів, які віддані своєму українському корінню.

Кожна з громад-учасниць також демонструвала збережені як фольклорні, так і етнографічні (зокрема, й кулінарні) традиції.

Окремої уваги заслуговують довершені костюми кожного колективу, які можна вважати візитківками територіальних громад.

Колориту свята надавала надзвичайна багата, різноманітна, творча, талановита виставка робіт майстрів ужитково-прикладного мистецтва.

Під час фестивалю громади району змагалися у конкурсі «Наша смакота!», після закінчення якого керівники району подякували кожній сільській громаді та вручили спільні Подяки.

Всі охочі мали змогу спробувати делікатеси народної кухні, познайомитися зі стародавніми піснями та танцями і просто добре провести час.

Наступного року естафету проведення районного заходу від Мар’янівської громади отримали жителі Миколо-Бабанки, де, відповідно, й відбудеться свято фольклору.« повернутися до списку новин