Бобринецька районна рада

Відбулися урочистості до Міжнародного дня людей похилого віку та з нагоди Дня працівника освіти

Переглядів: 489

День вчителя – світлий і радісний, хвилюючий і святковий. Для кожного педагога, освітянина цей день є особливим.

2 жовтня, у рамках відзначення в районі Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана та з нагоди Дня працівника освіти, у малому залі адмінприміщення відбулися урочистості.

Присутніх вітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Андрій Жила.

Під час поздоровлень Олена Антонівна висловила свої щирі привітання і побажала міцного і непохитного здоров’я,  домашнього благополуччя і особистого щастя.

До привітань долучився голова райдержадміністрації Андрій Жила, від нього прозвучали слова підтримки та вдячності вчителям і ветеранам. 

За сумлінну працю, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено:

голову ради районної організації ветеранів України Гребенюк Інну Андріївну,  

заступника голови ради районної організації ветеранів України Іващенко Мотрону Павлівну,

голову комісії по роботі з молоддю Бобринецької районної організації ветеранів України Куліш Тамару Трохимівну.

За вагомий внесок в розвиток освіти району, високі творчі здобутки у справі навчання і виховання підростаючого покоління Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: 

працівників відділу освіти, культури, молоді на спорту районної державної адміністрації Наталію Діденко, Олену Єгорову, Наталію Жиганову;

колективи Кетрисанівської, Златопільської, Новоградівської, Олексіївської, Тарасівської ЗОШ. Грамоти колективам зазначених шкіл керівники району вручили безпосередньо на їх територіях.« повернутися до списку новин