Бобринецька районна рада

Відбулася презентація книги Георгія Лашкула «Атланти степу»

Переглядів: 509

Сьогодні, 20 листопада, у читальному залі районній дитячої бібліотеки відбулася презентація книги Георгія Лашкула «Атланти степу». Це книга краєзнавчого характеру, в якій розповідається про життя людей невеликого степового краю Микола-Бабанка, що на Бобринеччині.   

Презентація книги відбулася у присутності автора, історика та краєзнавця Георгія Олексійовича Лашкула, а також гостей, що завітали на свято презентованої книги – голови районної ради Олени Гадемської, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петра Панібратця, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариси Гребень, голови Миколо-Бабанської сільської ради Олени Карась, бібліотекарів району.  

«Атланти степу», як зазначив автор у своєму виступі, відкривають нам минуле  степового села  Миколо-Бабанки, повертають нам чимало забутих імен, розповідають про сучасників, формують гордість за своїх працьовитих пращурів.

Голова районної ради Олена Гадемська подякувала Георгію Олексійовичу за цікаву та змістовну книгу та побажала автору не зупинятися й надалі  працювати над відродженням минулого всієї Бобринеччини.

Начальник відділу культури і туризму Лариса Гребень зазначила, що книга була випущена за підтримки голови Миколо-Бабанської сільської ради Олени Карась та приурочена до 225-річчя села Миколо-Бабанка.

Бібліотекарі районної дитячої бібліотеки самотужки створили фото-презентацію до книги. Її транслювали, як спогад про те, як вона створювалася.« повернутися до списку новин