Бобринецька районна рада

Відбулося свято, приурочене до двох визначних дат нашої держави.

Переглядів: 308

Сьогодні, 23 червня, у великому залі адмінприміщення відбулося свято, приурочене до двох визначних дат нашої держави – Дня державного службовця та Дня Конституції України.

На свято завітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Андрій Жила, працівники держустанов, територіальних органів міністерств та відомств України, працівники комунальних підприємств.

Олена Антонівна привітала присутніх зі святами та наголосила, що наша Конституція стала основою розбудови вільної демократичної країни. І ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Вона подякувала державним службовцям за компетентність, ініціативність, відповідальне ставлення до справи та побажала всім міцного здоров’я, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

З нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня державного службовця кращим працівникам та представникам державних установ району вручили Грамоти та Подяки.

На завершення свята, присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого району.« повернутися до списку новин