Бобринецька районна рада

Відбулося офіційне представлення голови Бобринецької райдержадміністрації

Переглядів: 327

Сьогодні, 2 березня, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь представив активу Бобринеччини новопризначеного голову Бобринецької районної державної адміністрації Жилу Андрія Вікторовича.

У великому залі адмінприміщення зібралися голова районної ради Олена Гадемська, депутати районної ради, голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради, керівники комунальних та сільськогосподарських підприємств району, громадськість.

Андрія Жилу привітали з призначенням голова облдержадміністрації Андрій Балонь та голова районної ради Олена Гадемська.

Зокрема, Олена Антонівна зазначила, що на голову районної державної адміністрації покладається велика відповідальність за район та його мешканців.

У своїй промові Андрій Жила подякував за високу довіру Президенту України Володимиру Зеленському та голові облдержадміністрації за підтримку. Він наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району спільно з керівниками органів місцевого самоврядування  та громадськістю району.

Також, голова облдержадміністрації Андрій Балонь поспілкувався з депутатами районної ради Сергієм Бергером, Сергієм Косенком, Сергієм Німенком та Наталією Сабліною щодо проблемних питань району.« повернутися до списку новин