Бобринецька районна рада

Працювала бюджетна комісія районної ради

Переглядів: 488

22 вересня, під головуванням Юрія Крутька відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Салоїд, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та сільські голови територіальних громад району.

Засідання комісії розпочалося з приємної події. Голова районної ради Олена Гадемська та депутати щирими словами та квітами привітали голову Кетрисанівської сільської ради Олександра Червоняка з днем народження.

Члени комісії розглянули  наступні питання порядку денного:

про створення комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Бобринецької районної ради;

про внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2019 року №418 “Про районний бюджет Бобринецького району на 2020 рік” (код бюджету 11301200000).

Дані проекти рішень рекомендовано внести на розгляд позачергового пленарного засідання районної ради, яке відбудеться 22 вересня 2020 року.

Крім того, депутат районної ради Сергій Бергер озвучив клопотання Кетрисанівської сільської ради та запропонував внести на позачергову 28 сесію районної ради питання про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради та про безоплатну передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району до комунальної власності Кетрисанівської сільської ради.

За результатами обговорення питань порядку денного, постійною комісією прийнято відповідні рішення.

 

 

 « повернутися до списку новин