Бобринецька районна рада

Відбулася 27 сесія районної ради

Переглядів: 541

Сьогодні, 24 червня, відбулася чергова 27 сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Андрій Жила,  виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та комунальних установ району, представники прокуратури, міліції, Веселівський сільський голова.

У ході пленарного засідання було розглянуто 21 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Перед початком сесії відбулося нагородження, згідно розпорядження Кіровоградської обласної ради, з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Так, Грамотою Кіровоградської обласної ради за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм нагороджено директора комунального закладу “Бобринецька дитяча школа мистецтв” Бобринецької районної ради Димченка Володимира Івановича, директора комунальної установи “Дитячо-юнацька спортивна школа “Чемпіон” Бобринецької районної ради Тернюка Віктора Йосиповича.  

Подякою Кіровоградської обласної ради нагороджено завідувача комунального закладу “Бобринецька районна дитяча бібліотека” Бобринецької районної ради Ткаченко Тетяну Миколаївну.

В результаті своєї роботи депутатами було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, про зміни інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила  Нестеренко.

Начальник відділу ЖКГ, містобудування,  архітектури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Іваниця прозвітував про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2019 рік та про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2020 рік.

Також, депутати розглянули та обговорили питання що стосуються  призначення директора Мирнівської школи Алли Спіциної та комунального опорного Чарівнянського закладу освіти Галини Арабової.

Було заслухано звіт керівника районного Інклюзивно-ресурсного центру Яни Очеретнюк про роботу за 2019 рік та інформації керівників комунальних закладів освіти та культури щодо затвердження статутів у новій редакції у зв’язку з реорганізацією органу управління.

Одним з основних питань, яке розглянули депутати було озвучення головою районної ради Оленою Гадемською звіту за проведену роботу у 2019 році.

Так, у 2019 році відбулося 4 сесії районної ради, на яких вирішувалися питання районного значення, що виникали у процесі діяльності з врахуванням думки всіх депутатів. При цьому робота районної ради велася згідно із затвердженим Регламентом. Її повноваження реалізовувалися шляхом прийняття відповідних  рішень, яких за звітний період ухвалено 98.

Олена Антонівна відзначила злагоджену роботу постійних профільних комісій районної ради. Загалом, в звітному періоді проведено 24 засідання постійних комісій районної ради, на яких прийнято 76 рішень.
Вона детально проаналізувала діяльність кожної з чотирьох постійних комісій. Постійні комісії районної ради провели значну роботу щодо розгляду відповідних питань. Саме вони займалися вивченням та попереднім розглядом проектів рішень районної ради.

Також у своєму звіті голова районної ради відмітила важливість співпраці з сільськими радами району. Провідна роль у її налагодженні належить Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Проведено засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, на якому розглядались актуальні питання життєдіяльності територіальних громад, заслуховувалось питання про обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України” (щодо децентралізації влади), листи стосовно стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів органів місцевого самоврядування району.

Здійснювалась і така форма роботи, як робочі поїздки керівництва районної ради безпосередньо в територіальні громади. Такі поїздки є досить результативними, адже дають можливість побачити на власні очі їх життя, в якому стані знаходяться заклади освіти, медицини, культури. Проте мета таких поїздок - не лише ознайомлення із соціальною сферою того чи іншого села, але й вирішення проблемних питань територіальних громад.

Депутатами було обговорено та розглянуто низку питань, які стосувались надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, затвердження звіту про фінансово-господарську діяльність МКП «Дім Бобринець» за 2019 рік, звіту по виконання фінансового плану КНП «ЦПМС Бобринецького району» за 2019 рік, погодження двох проектів землеустрою.

Також, було піднято ряд питань щодо незадовільного стану автомобільних доріг району, ефективності процесу навчання в сільських школах в умовах пандемії, адже далеко не всі села району мають якісне підключення до інтернету та питання яким чином почнеться наступний навчальний рік.

За результатами обговорення питань порядку денного депутатами прийнято відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, голова ради Олена Гадемська подякувала депутатам за плідну, якісну роботу та побажала депутатам і надалі залишатися такими ж iнiцiативними, не байдужими до долі району.

 « повернутися до списку новин