Бобринецька районна рада

Відбулася 26 сесія районної ради

Переглядів: 333

Сьогодні, 13 березня, відбулася чергова 26 сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Андрій Жила,  виконавчий апарат районної ради, начальники відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та комунальних установ району, представники прокуратури, міліції, сільські голови територіальних громад району.

У ході пленарного засідання було розглянуто 20 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

На початку засідання депутати районної ради вшанували хвилиною мовчання пам'ять голови районної ради 5 скликання, депутата трьох скликань районної ради Дмитра Антоновича Замшу, який 10 березня 2020 року відійшов у вічність.

В результаті своєї роботи депутатами було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та заслухано звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2019 року, внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, про які інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Нестеренко.

Депутати розглянули та обговорили проекти рішень що стосуються звільнення та тимчасового призначення директора Кривоносівської школи.

Начальник відділу ЖКГ, містобудування,  архітектури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Іваниця прозвітував про кінцеві результати виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік.

Разом з тим, депутати розглянули хід виконання Програми зайнятості Бобринецького району за 2019 рік та районної програми забезпечення соціальним житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за 2019 рік.

Депутатами було обговорено та розглянуто низку питань, які стосувались погодження надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2020 рік, звіту про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2019рік.

Депутати розглянули та прийняли рішення що стосуються медичних установ району, серед них: затвердження статутів медичних установ та  внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я району.

Також, у зв’язку з опублікуванням та широким обговоренням проєкту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення №2178, депутати розглянути питання щодо звернення депутатів Бобринецької районної ради до Президента України, ВР України, КМУ щодо недопущення скасування заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення.

За результатами обговорення зазначених питань депутатами прийнято відповідні рішення.

Наостанок, депутати заслухали звіти постійних профільних комісій районної ради.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, голова ради Олена Гадемська подякувала депутатам за плідну, якісну роботу та побажала депутатам і надалі залишатися такими ж iнiцiативними, не байдужими до долі району.

Після завершення сесії районної ради перед присутніми виступила директор Бобринецької центральної районної лікарні Лариса Семенюк з рекомендаціями як убезпечити себе від коронавірусу. Вона нагадала про те, що важливо слідкувати за елементарною гігієною, часто мити руки з милом чи обробляти дезінфекційними засобами, уникати близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель, обмежити себе у відвідуванні масових заходів.

Також перед депутатами виступив начальник Бобринецького районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області Руслан Алексеєнко, який проінформував щодо стану пожежної та техногенної безпеки закладів освіти, культури та туризму, охорони здоров’я, розташованих на території Бобринецького району.



« повернутися до списку новин