Бобринецька районна рада

Відбулася 23 сесія районної ради

Переглядів: 432

Сьогодні, 26 червня, відбулася чергова 23 сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько,  виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та комунальних установ району, представники управління з надзвичайних ситуацій, міліції, сільські голови територіальних громад району.

У ході пленарного засідання було розглянуто 20 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

На початку засідання депутати заслухали інформацію начальника відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Альону Почтар щодо призначення Ольги Вініченко на посаду директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”. За результатами обговорення вирішено призначити зазначену кандидатуру на посаду директора терміном на 3 роки.

В результаті своєї роботи депутатами було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, про зміни інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила  Нестеренко.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Марина Кочубей прозвітувала про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2018 рік та про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Депутатами було обговорено та розглянуто низку питань, які стосувались змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки; затвердження Статуту комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради; надання службових квартир медичним працівникам району; змін до попередніх затверджених рішень районної ради.

Депутати розглянули та прийняли рішення про реорганізацію Бобринецької центральної районної лікарні шляхом перетворення. Головний лікар Бобринецької ЦРЛ Лариса Семенюк зазначила, що метою реорганізації медичних установ є створення та запровадження нової моделі фінансування, яка передбачає чіткі та прозорі гарантії держави щодо обсягу безоплатної медичної допомоги, кращий фінансовий захист громадян у випадку хвороби, ефективний та справедливий розподіл публічних коштів та скорочення неформальних платежів.

На пленарному засіданні було заслухано звіт голови Бобринецької районної ради Олени Гадемської за період повноважень 2018 року.

Також , перед депутатами виступив заступник начальника управління ДСНС України у Кіровоградській області Максим Крутій, який відповів на ряд запитань депутатів районної ради щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли на території Бобринецького району внаслідок стихійного лиха, яке відбулося 1 червня 2019 року.

Депутати заслухали директора ДП ДГ «Червоний землероб» Олену Злобіну. Вже понад три роки зазначеним підприємством не сплачується земельний податок, що суттєво впливає на наповнення сільського бюджету Чарівненської сільської ради. Олена Злобіна повідомила, що підприємство на сьогоднішній день перебуває в стадії банкрутства, накладено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Проте депутати районної ради налаштовані на вирішення цього питання та звернуться до відповідних органів щодо відповідного реагування на зазначену ситуацію.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, голова ради Олена Гадемська подякувала депутатам за плідну, якісну роботу та побажала всім і надалі залишатися такими ж iнiцiативними, не байдужими до долі району.« повернутися до списку новин