Бобринецька районна рада

щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 355

 29 липня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провела тимчасово виконуюча обов’язки голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова.

Світлана Лобанова повідомила, що у Державному бюджеті на 2019 рік області передбачено кошти субвенції в сумі 30,0 млн.грн. на житло для дітей-сиріт та ДБСТ.

Урядовою постановою затверджено порядок та умови використання коштів субвенції з державного бюджету у цьому році та головних розпорядників коштів. На місцевому рівні в цьому році з питань придбання житла та виплати компенсації для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, головними розпорядниками визначено органи соціального захисту населення. Питання будівельно-ремонтних робіт, проектних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання (Дитячих будинків сімейного типу, малих групових будиночків, соціального житла) – управління/відділи капітального будівництва.

В останні роки з державного бюджету виділяються кошти на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, наголосила Світлана Лобанова.

У 2017 році на будівництво/придбання житла для ДБСТ, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, з державного бюджету було передбачено області кошти у сумі 6,2 млн.грн. Питаннями придбання житла для дітей-сиріт опікувалась служба у справах дітей. За рахунок цих коштів було придбано: 3 приміщення для ДБСТ та для 5 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, соціальне житло.

У 2018 році для області було виділено з державного бюджету 22,8 млн. грн. За вказані кошти будо придбано: 4 будинки для створення ДБСТ, 69 квартир/будинків для дітей-сиріт, осіб з їх числа, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов на праві власності та 6 об?єктів - соціальне житло для дітей-сиріт, осіб з їх числа.

На сьогодні, наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови ОДА, у 7 придбаних приміщеннях для ДБСТ проживають родини, на базі яких створено дитячі будинки сімейного типу, на вихованні яких перебуває 54 дитини. У 11 квартирах, придбаних як соціально житло, проживає 11 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 69 житлових об’єктів передано у власність.

Під час апаратної наради розглядали питання про стан проведення в області соціальної акції “Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо”.

Начальник управління комунікацій обласної державної адміністрації Віталій Останній проінформував присутніх про проведену роботу.

Про стан епізоотичної ситуації в області проінформував начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук.« повернутися до списку новин