Бобринецька районна рада

Вітали з професійним святом поліцейських району

Переглядів: 726

4 липня, до Дня Національної поліції України, у міському парку імені М.Л. Кропивницького вітали з професійним святом поліцейських району голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Андрій Жила та міський голова Валерій Сніжко.


У своїх промовах керівники району та міста відмітили, що на працівників поліції покладено надзвичайно відповідальне й благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку та безпеки. Також побажали правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо жителів району.
Під час урочистого зібрання за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку в районі, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України кращі поліцейські району отримали Подяки райдержадміністрації та районної ради.« повернутися до списку новин