Бобринецька районна рада

Урочиста хода та молебень за Україну

Переглядів: 288

24 серпня, в День Незалежності України, у Свято-Миколаївському храмі відбулася молебень за нашу Батьківщину та український народ.

Під час молебені настоятель Свято-Миколаївського храму отець Володимир Ткаченко дякував Богу за Його милість, добробут та  злагоду. Після закінчення богослужіння всі бажаючі мали змогу увічнити пам’ять загиблих борців за територіальну цілісність України покладанням квітів до пам’ятного хреста “Арки пам’яті”.

Також відбулася урочиста хода з покладанням квітів керівниками району до пам’ятників Невідомому солдату, воїнам-афганцям й чорнобильцям, загиблих вчителів та учнів.

Крім того, здійснено покладання квітів до пам’ятних дошок Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка та полеглих під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців. Закінчилася хода біля пам’ятника Невідомому солдату.

Зі словами пошани звернулися до присутніх заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник міського голови Валентин Висоцький. Наталія Сабліна зазначила, що ми у вічному боргу перед полеглими за їхні обірвані життя, невичерпну силу духу, свідому самопожертву та прояв незбагненної мужності.

Заходи відзначались з патріотизмом та любов’ю до Батьківщини. Адже незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Слава Героям! Слава Україні!« повернутися до списку новин