Бобринецька районна рада

Енергетиків вітали з професійним святом

Переглядів: 251

Ранкової години 21 грудня великий колектив Бобринецького РЕМу зібрався разом, щоб у професійне свято поспілкуватись та отримати вітання від усіх, хто шанує людей цієї професії, котрі щодня турбуються про те, щоб було світло у наших домівках.

Заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та заступник міського голови Валентин Висоцький, спільно з начальником Бобринецького РЕМу Миколою Проциком урочисто вітали усіх працівників сфери забезпечення електроенергією міста та району з професійним святом.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток електричної мережі району та з нагоди Дня енергетика Наталія Сабліна та Олег Тертичний вручили спільні нагороди райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам-енергетикам.

Також відзначили кращих працівників енергетичної галузі заступник міського голови Валентин Висоцький та начальник РЕМу Микола Процик.

Перші особи району побажали працівникам професійного зростання, міцного здоров’я та інших людських гараздів.« повернутися до списку новин