Бобринецька районна рада

Медиків району вітали з професійним святом

Переглядів: 337

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. У всі часи шанували і заслужено цінували тих людей, хто справою свого життя обрав турботу про здоров'я людей.

14 червня, у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди  святкування Дня медичного працівника, участь в яких брала заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Теритичний.

Багато теплих слів вдячності за нелегку працю почули працівники медичних закладів району. Так, Наталія Анатоліївна привітала лікарів з професійним святом, подякувавла  їм за чуйні серця, терпимість, доброту та побажала їм міцного здоров’я, радості, оптимізму, наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього нашого краю.

Головний лікар центральної районної лікарні Лариса Семенюк, лікар КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Василь Щербанюк й голова районної профспілкової організації профспілки працівників охорони здоров’я України Алла Деморацька також привітали своїх колег. Вони зазначили, що основа медичної роботи - це відповідальність, компетентність та повага до людини. Незважаючи на труднощі, лікарі залишаються відданими обраній професії.

Кращих медичних працівників району відзначено Почесними грамотами та Грамотами райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Піснями, танцями та віршами вітали цього дня людей у білих халатах, бажаючи їм здоров’я, мирного неба, добробуту та злагоди в домівках, доброти та чуйності в серцях, мудрості та виваженості у роботі.« повернутися до списку новин