Бобринецька районна рада

Працювала профільна комісія районної ради

Переглядів: 781

Сьогодні, 16 червня, під головуванням Сергія Косенка відбулося засідання постійної комісії  з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

У засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська та заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова Бобринецької райдержадміністрації Андрій Жила, інформуючі.

Депутати заслухали та оговорили звіт голови Бобринецької районної ради за 2019 рік. Олена Антонівна окреслила ряд найголовніших розділів звіту, який члени комісії підтримали одноголосо та внесли на розгляд чергової 27 сесії районної ради.

Крім того, розглядалися питання про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2019 рік, погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж сіл Благодатне та Осикувате Благодатненської сільської ради, села Федіївка Федіївської сільської ради.

В результаті обговорення питань порядку денного, комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин