Бобринецька районна рада

Постійні комісії районної ради розпочали свою роботу

Переглядів: 227

Сьогодні, 10 березня, під головуванням Сергія Косенка відбулося засідання постійної комісії  з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

У засіданні прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, депутат районної ради Сергій Німенко, інформуючі.

Депутати обговорили наступні питання порядку денного:

про кінцеві результати виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік;

про звіт постійної комісії Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Крім того, депутати виключили з переліку питань, що мали розглядатися на 26 сесії районної ради звіт голови райдержадміністрації про здійснення делегованих повноважень Бобринецькою районною радою Бобринецькій райдержадміністрації.

Також, у зв’язку з опублікуванням та широким обговоренням проєкту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення №2178, голова комісії Сергій Косенко запропонував розглянути на 26 сесії районної ради питання щодо звернення депутатів Бобринецької районної ради до Президента України, ВР України, КМУ щодо недопущення скасування заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення.

В результаті обговорення, комісією рекомендовано внести зазначені питання на розгляд чергової 26 сесії районної ради сьомого скликання.« повернутися до списку новин