Бобринецька районна рада

Відбулася онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 303

10 червня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради Сергій Кузьменко нагадав, що минулими вихідними територією області пройшов потужний циклон, внаслідок якого постраждали декілька районів. Найбільше від стихії постраждали Бобринецький район та Гайворон. За дорученням голови ОДА в цих районах побували відповідні фахівці для визначення стану справ та мастштабів збитків. Сергій Кузьменко наголосив, що депутати обласної ради мають невідкладно зібратися на сесію, щоб прийняти рішення про надання фінансової допомоги районам, постраждалим від негоди.

Ще одним питанням порядку денного засідання стало загострення санітарно-епідеміологічної ситуації в області, пов’язаної зі спалахами кору. Члени комісії проаналізували обласний план заходів щодо подолання спалахів інфекції. Зокрема, відповідним службам було доручено забезпечити безумовне дотримання календаря щеплень, проаналізувати реальний стан справ щодо його виконання; провести верифікацію дітей, щоб виявити тих, які не мають щеплення, забезпечити вакцинацію дорослого населення, що перебуває у групі ризику.

 « повернутися до списку новин