Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 303

27 січня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

про стан соціального та правового захисту дітей в області;

про стан збереження та використання об’єктів культурної спадщини в області.

Голова облдержадміністрації Андрій Балонь ініціював створення комплексної програми освітньо-культурного розвитку Кіровоградщини і зазначив, що вже розпочато роботу з її розробки. Цей документ повинен об'єднати вузько направлені програми, термін дії яких закінчується найближчим часом, з метою комплексного вирішення питань зазначеного напряму.

Крім цього, Андрій Балонь відзначив, що минулого тижня на селекторній нараді, що організована Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб розглядалося питання забезпечення житлом учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб. Він наголосив, що буде продовжено виконання програми пільгового кредитування, яка вже була реалізована минулого року, як пілотний проєкт Мінветеранів та Мінрегіону.

«Зазначена програма показала свою результативність, тому продовжить працювати і у нинішньому році», - підкреслив голова ОДА.

Також він повідомив, що з 2014 року по 2019 роки за рахунок коштів державного бюджету житлом забезпечено 60 осіб на загальну суму більше 32 млн грн. Крім того, за рахунок коштів місцевих бюджетів області житлом забезпечено 47 учасників бойових дій з числа учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих.« повернутися до списку новин