Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 301

7 жовтня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провела тимчасово виконуюча обов’язки голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова.

Під час апаратної наради Світлана Лобанова повідомила, що Верховна Рада України схвалила Програму дій Кабінету Міністрів України. Програма включає три основні розділи: розвиток людського капіталу, розвиток економіки та побудова ефективної держави.

Як визначено документом, у наступні роки продовжуватиметься реформування галузей освіти та охорони здоров’я. Окрему увагу приділено розбудові дорожньої інфраструктури.

«Ми продовжуємо працювати з програмами «Нова українська школа», «Доступні ліки», - зауважила Світлана Лобанова.

Вона також наголосила, що за пріоритет на наступні 5 років Уряд визначив зростання економіки на 40%. «Уряд вважає це реальним. Перший рік зростання економіки на 5%, наступні - по 7%», - підкреслила т.в.о. голови ОДА.

Також планується створити мільйон робочих місць. Прожитковий мінімум зросте до 4200 гривень. Уряд ставить за мету подолання бідності в країні. Нині в Україні проживає близько 10 мільйонів чоловік з недостатнім рівнем доходів. Тому залишається підтримка соціальних гарантій. Зокрема, в Програмі Уряду передбачено сплату за комунальні послуги не більше 15% офіційного доходу громадянина.

«Основне і нове для нас - переведення в «он-лайн» державних послуг», - зазначила Світлана Лобанова. «Є над чим працювати, прошу уважно вивчити Програму дій, яка має бути врахована в наших регіональних програмах і планах на наступні роки».« повернутися до списку новин