Бобринецька районна рада

Вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни

Переглядів: 1167

Напередодні Дня Перемоги голова районної ради Олена Гадемська спільно з головою Бобринецької районної державної адміністрації Андрієм Жилою та депутатами районної ради Юрієм Крутьком, Олександром Щіченком відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території міста та району.

Із подарунками та щирими слова вдячності завітали до ветеранів, що проживають на території міста: Дем’ян Дем’яновича Неклеси, Віри Яківни Коваль, Любові Григорівни Войнаровської та Івана Васильовича Хмарина.

Також привітали шанованих ветеранів: Павла Івановича Крамаренка (Златопільська громада), Івана Захаровича Кондратьєва (Чарівненська громада) з Днем Перемоги, подякували їм за внесок у справу визволення нашої Батьківщини та за звитяжну працю вже у повоєнні роки. Від імені влади та громад району ветеранам було вручено квіти та подарунки.

Загалом цими днями на території району жоден учасник Великої Вітчизняної війни не залишився поза увагою. Голови сільських рад відвідують ветеранів вдома, аби сказати їм щире спасибі за їх героїчне минуле, яке є живим прикладом відданості Батьківщині, непереборної сили духу та прагнення до перемоги.« повернутися до списку новин