Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 263

23 березня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

Під час апаратної наради розглядалося питання щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19.

Андрій Балонь відзначив, що подолати епідемію ми зможемо тільки тоді, коли будемо відповідально ставитись до свого здоров'я і дотримуватись правил самоізоляції та гігієни. Тож зараз найважливіше - це уберегти себе від COVID-19.

Вірус  передається від хворої людини до здорової, може декілька годин триматися на поверхнях. У групі ризику - люди похилого віку; люди, які мали безпосередній фізичний контакт із хворими, наприклад, через рукостискання; люди з хронічними хворобами та медичні працівники. Щоб убезпечити себе від можливої хвороби, необхідно дотримуватись правил карантину, уникати натовпу, мінімізувати поїздки в громадському транспорті. Це - гарантія безпеки.

Наше спільне завдання, зазначив голова ОДА - не допустити поширення епідемії. Якщо кожний з нас зробить свідомий крок до цього, ми переможемо коронавірус і збережемо життя людей.

Станом на ранок 23 березня в Україні лабораторно підтверджено 73 випадки COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав.

На сьогоднішній день на Кіровоградщині жодного офіційно підтвердженого лабораторного випадку COVID-19 не зафіксовано. Ситуація залишається стабільною та контрольованою.« повернутися до списку новин