Бобринецька районна рада

Відбулася чергова 25 сесія районної ради сьомого скликання

Переглядів: 227

Сьогодні, 12 грудня, відбулася чергова 25 сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник міського голови Валентин Висоцький,  виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники пожежної служби та міліції, сільські голови територіальних громад району.

Перед початком сесії відбулося нагородження з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування та за сприяння Центральної виборчої комісії у здійсненні виборчих прав.

Так, Грамотою Кіровоградської обласної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищенні ролі органів місцевого самоврядування області нагороджено депутата Бобринецької районної ради Ларису Цесарську, Новоградівського сільського голову Миколу Нечая. Подяку Бобринецької районної ради оголошено депутату Бобринецької районної ради Ларисі Цесарській.

Почесною грамотою Центральної виборчої комісії за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року нагороджено голову окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №100  Людмилу Отян, голову дільничної виборчої комісії з виборів Президента України виборчої дільниці №350002 територіального виборчого округу №100 Аліну Цонєву, голову дільничної виборчої комісії з виборів Президента України виборчої дільниці №350021 територіального виборчого округу №100 Любов Петренко.

У ході пленарного засідання було розглянуто 24 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

На початку засідання депутати проголосували за призначення на посаду директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради Яни Очеретнюк.

В результаті своєї роботи депутати заслухали  завідувача сектору торгівлі та захисту прав споживачів управління економічного розвитку і торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Наталію Плахотнік, яка представила присутнім Програму економічного та соціального розвитку району на 2020 рік.

В ході тривалого обговорення депутатами було прийнято головний фінансовий документ Бобринецького району – районний бюджет на 2020 рік, про який інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила  Нестеренко. Також депутатами заслухано, які зміни передбачено до районного бюджету на 2019 рік.

Депутатами було обговорено та розглянуто низку питань, які стосувались надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району Бобринецькій міській раді, затвердження плану роботи районної ради на 2020 рік, внесення змін до рішення Бобринецької районної ради від 26 червня 2019 року №387, затвердження спису присяжних Бобринецького районного суду та інші.

Депутати заслухали інформації керівників комунальних підприємств медицини району щодо затвердження програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Бобринецькому районі та підтримки КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради на 2020 рік, програми розвитку вторинної медичної допомоги у Бобринецькому районі на 2020 рік,  Статуту комунального некомерційного підприємства “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради у новій редакції.

Разом з тим, депутати розглянули ряд програм, термін виконання яких вже закінчився та заслухали інформації про хід їх виконання.

Наостанок, депутати одноголосно підтримали встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1 Г/калорію на опалювальний період 2019/2020 року.

По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 25 сесії районної ради прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин