Бобринецька районна рада

Юна еліта Бобринеччини - 2019

Переглядів: 306

24 травня у великому залі районної ради відбулося свято «Юна еліта Бобринеччини - 2019». Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний та голова районної ради Олена Гадемська щиро вітали учнів району - переможців обласних та районних учнівських олімпіад, Міжнародних і всеукраїнських   предметних конкурсів, вчителів, які підготували переможців.

2018-2019 навчальний рік був успішним для освітньої галузі району.  Школярі вибороли 35 призових місць на рівні області та району, з них 3 місця за перемогу в обласних олімпіадах та конкурсах, 32 місця за перемогу в районних учнівських олімпіадах та конкурсах з навчальних предметів (І місце).Такий результат – це велика праця учнів, вчителів та їх батьків.

Голова районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Олег Тертичний привітали учнів-переможців та вчителів-наставників дипломами та грошовими винагородами.

На святі лунали чудові запальні пісні, неймовірні почуття городості за дітей району переповнювали кожного, хто долучився до заходу.« повернутися до списку новин