Бобринецька районна рада

Відбулися урочисті та святкові заходи до Дня вчителя

Переглядів: 369

Сьогодні, 4 жовтня, з нагоди  Дня працівників освіти України, у великому залі адмінприміщення відбулися урочисті та святкові заходи. На свято завітали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, депутати районної ради, працівники районного відділу освіти та вчителі району.

Під час поздоровлень працівників освіти Олена Антонівна висловила свої щирі привітання і побажала міцного і непохитного здоров’я, творчої наснаги, нових педагогічних звершень. 

До привітань долучились і голова райдержадміністрації Олег Тертичний, депутати районної ради Сергій Бергер, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун, керівник районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариса Цесарська. Від них прозвучали слова підтримки та вдячності вчителям. 

За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток освіти району, високі творчі здобутки у справі навчання і виховання підростаючого покоління кращі працівники освіти району були нагороджені грамотами та подяками. Зокрема, спільними Грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені: заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ “Златопільська ЗШ I-II ступенів” Ірина Басенко, вчитель фізичної культури Тарасівської ЗШ I-III ступенів Володимир Луценко та директор Василівської ЗШ I-III ступенів Тетяна Прянікова.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який подарували аматори, викладачі та вихованці районних шкіл та районного Будинку дитячої творчості.« повернутися до списку новин