Бобринецька районна рада

Працювала профільна комісія районної ради

Переглядів: 222

11 березня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської.

В засіданні комісії прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Андрій Жила.

Члени комісії розглянули 9 питань порядку денного. Проекти рішень рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, яка відбудеться 13 березня 2020 року.

Депутати детально розглянули та обговорили проекти рішень що стосуються  звільнення та тимчасового призначення директора Кривоносівської школи, питання про кінцеві результати виконання програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік,.

Члени комісії заслухали інформації керівників комунальних підприємств медицини району щодо затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради у новій редакції та Статуту комунального некомерційного підприємства “ЦПМСД Бобринецького району” Бобринецької районної ради .

Разом з тим, депутати розглянули хід виконання Програми зайнятості Бобринецького району за 2019 рік та районної програми забезпечення соціальним житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за 2019 рік.

За результатами обговорення зазначених питань постійною комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин