Бобринецька районна рада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Соціальний проект "Scholarship в Україні"

Переглядів: 132

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. 

Мета даного конкурсу - підвищення фінансової грамотності української молоді. Це IV конкурс для студентів ЗВО, який організовує компанія CyberShark, ініціатори соціального проекту в Україні.

Минулі конкурси цього проекту, за результатами якогостуденти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

В межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2 та 3 місця також отримають заохочувальні грошові призи. Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant 

2 грант - https://banker.ua/grant/  

3 грант - https://maanimo.com/scholarship  

Участь у конкурсі безкоштовна.  Роботи приймаються до 20.12.2019 р. Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ. Контактний тел.: +380 67 622 62 82

« повернутися до списку новин