Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 380

8 липня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провела тимчасово виконуюча обов’язки голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова.

Під час апаратної наради розглядали питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в області, про завдання органів влади, поліції та органів місцевого самоврядування щодо попередження злочинів проти дітей, дотримання прав неповнолітніх.

Світлана Лобанова озвучила показники жнивної кампанії на Кіровоградщині та наголосила, що актуальним залишається питання підвищення заробітних плат у сфері сільського господарства. Вона зазначила, що в державі фактично вдвічі зменшено розмір виплат роботодавців до різних страхових фондів, тому вони мають можливість направити вивільнені кошти найманим працівникам. Звертаючись до керівників сільгосппідприємств, посадовець підкреслила, що завданням на сьогодні є підвищення рівня середньомісячної заробітної плати в аграрному комплексі області до 9 тисяч гривень.« повернутися до списку новин