Бобринецька районна рада

Постійні комісії районної ради розпочали свою роботу

Переглядів: 563

15 червня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської.

В засіданні комісії прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська та заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Салоїд, інформуючі.

Члени комісії розглянули 11 питань порядку денного. Проекти рішень рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, яка відбудеться 24 червня 2020 року.

Одним з основних питань, яке розглянули члени комісії було озвучення головою районної ради Оленою Гадемською звіту за проведену роботу в 2019 році.

Так, впродовж звітного періоду  відбулося 4 сесії районної ради, на яких вирішувалися питання районного значення, що виникали у процесі діяльності з врахуванням думки всіх депутатів. При цьому робота районної ради велася згідно із затвердженим Регламентом. Її повноваження реалізовувалися шляхом прийняття відповідних  рішень, яких за звітний період ухвалено 98.

Олена Антонівна відзначила злагоджену роботу постійних профільних комісій районної ради. Загалом, в звітному періоді проведено 24 засідання постійних комісій районної ради, на яких прийнято 76 рішень.
Вона детально проаналізувала діяльність кожної з чотирьох постійних комісій. Постійні комісії районної ради провели значну роботу щодо розгляду відповідних питань. Саме вони займалися вивченням та попереднім розглядом проектів рішень районної ради.

Також у своєму звіті голова районної ради відмітила важливість співпраці з сільськими радами району. Провідна роль у її налагодженні належить Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Проведено засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, на якому розглядались актуальні питання життєдіяльності територіальних громад, заслуховувалось питання про обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України” (щодо децентралізації влади), листи стосовно стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів органів місцевого самоврядування району.

Здійснювалась і така форма роботи, як робочі поїздки керівництва районної ради безпосередньо в територіальні громади. Такі поїздки є досить результативними, адже дають можливість побачити на власні очі їх життя, в якому стані знаходяться заклади освіти, медицини, культури. Проте мета таких поїздок - не лише ознайомлення із соціальною сферою того чи іншого села, але й вирішення проблемних питань територіальних громад.

Також, на комісії депутати розглянули та обговорили проекти рішень що стосуються  призначення директорів Мирнівської школи та комунального опорного Чарівнянського закладу освіти.

Члени комісії заслухали звіт керівника районного Інклюзивно-ресурсного центру Яни Очеретнюк про роботу за 2019 рік та інформації керівників комунальних закладів освіти та культури щодо затвердження статутів у новій редакції у зв’язку з реорганізацією органу управління.

За результатами обговорення зазначених питань постійною комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин