Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 317

9 вересня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провела тимчасово виконуюча обов’язки голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова.

У ході апаратної наради було розглянуто питання про стан призначень та виплат населенню області компенсацій, пільг, субсидій та державних допомог сім'ям з дітьми. Заслухано питання про стан виконання робіт з будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг в області. Наступного тижня у Бобринецькому районі має розпочатись ремонт зруйнованої стихією гідроспоруди. Про це повідомив на апаратній нараді заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський, нагадавши, що йдеться про гідроспоруду на автодорозі Новоградівка – Мирне – Іванівка, яка була зруйнована у червні під час стихії, що накоїла лиха в кількох районах області.

Він зазначив, що минулого тижня проведено тендерну процедуру, визначено переможця робіт. Нині завершується період оскарження і, якщо все буде добре, наступного тижня на цьому об’єкті розпочнуться роботи.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Світлана Лобанова доручила Сергію Осінському тримати дане питання на контролі, аби роботи були виконані якнайшвидше і до початку зими тут було відновлено нормальний проїзд.

Крім того, Кіровоградщина готується до проведення низки виставково-мистецьких заходів.

Так, крім традиційних заходів – Міжнародної агропромислової виставки "AGROEXPO-2019" та Всеукраїнського свята театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти", цього року на Кіровоградщині відбудеться ще один, новий, захід – Ярмарок крафтових виробів. Він проходитиме 21 вересня у селі Войнівці Приютівської об’єднаної територіальної громади, що в Олександрійському районі. Міжнародна агропромислова виставки "AGROEXPO-2019" цього року проходитиме у Кропивницькому з 25 по 28 вересня, а урочисте відкриття фестивалю "Вересневі самоцвіти" відбудеться 14 вересня на території заповідника-музею "Хутір Надія".« повернутися до списку новин