Бобринецька районна рада

Селекторна нарада обласної державної адміністрації

Переглядів: 533

15 червня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у селекторній нараді з головами райдержадміністрацій, керівниками органів місцевого самоврядування, яку провів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

Під час наради розглядалося наступні питання:

про оперативну ситуацію та стан вирішення місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування проблемних питань протидії поширенню коронавірусної інфекції;

про початок реалізації в області обласної програми «Розвиток людського капіталу Кіровоградської області на 2021– 2024 роки», «Програми освітнього та культурного розвитку області на період до 2024 року» та використання державних освітніх субвенцій місцевим бюджетом у 2020 році.

Так, на Кіровоградщині станом на 15 червня методом ПЛР-діагностики підтверджено 586 випадків захворювання на коронавірус, із них 30 летальних.

 За словами голови ОДА, минулої доби фахівці лабцентру обстежили 450 мешканців Кіровоградщини. Із них виявили чотири нові випадки захворювання на COVID-19.« повернутися до списку новин