Бобринецька районна рада

Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Переглядів: 280

22 листопада 2019 року о 15.00 год. біля адмінприміщення відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та Голодомору 1932-33 років в Україні.

У ньому прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, працівники установ, підприємств та організацій, жителі міста. Всі присутні вшанували пам’ять безневинно загиблих жертв голодоморів хвилиною мовчання та запалили свічки в лампадах у пам’ять тих, хто загинув під час Голодомору.

Зі словами скорботи до людей звернувся настоятель  Свято-Миколаївської церкви, отець Володимир Ткаченко. Він зазначив, що з кожним днем події голодомору віддаляються в часі, не втрачаючи при цьому свого трагічного значення. Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а скоріше задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Працівники культури та аматори у віршах, промовах та піснях повернули усіх присутніх думками у роки, коли на нашій землі лютував голод, від якого гинули невинні  люди.« повернутися до списку новин