Бобринецька районна рада

Відбулася 29 сесія районної ради

Переглядів: 583

Сьогодні, 29 вересня, відбулася чергова 29 сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Андрій Жила,  виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники комунальних підприємств охорони здоров’я району.

На початку засідання голова районної ради Олена Гадемська та голова райдержадміністрації Андрій Жила квітами та щирими побажаннями привітали з днем народження депутата районної ради Ларису Цесарську.

У ході пленарного засідання було розглянуто 5 питань порядку денного,  які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

В результаті роботи було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, про які інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Нестеренко.

Депутати розглянули та обговорили проекти рішень що стосуються внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради на 2020 рік та надання дозволу на передачу в найм (оренду) нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Начальник відділу ЖКГ, містобудування,  архітектури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Іваниця прозвітував про  хід виконання районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки за 2019 рік.

Також, було розглянуто проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Кетрисанівка на території Кетрисанівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

За результатами обговорення питань порядку денного депутатами прийнято відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, голова ради Олена Гадемська подякувала депутатам за плідну і якісну роботу.

 « повернутися до списку новин