Бобринецька районна рада

Працювала бюджетна комісія районної ради

Переглядів: 253

12 березня, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Андрій Жила,   керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники комунальних закладів району.

Члени комісії розглянули  13 питань порядку денного. Проекти рішень по більшості з них рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, яка відбудеться 13 березня 2020 року. Разом з тим, звіт голови Бобринецької районної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень Бобринецькою районною радою Бобринецькій районній державній адміністрації запропоновано зняти з розгляду.

Основними питаннями, які розглядали депутати, були внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік, внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, з проектами яких ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко.

Депутати заслухали інформації керівників комунальних підприємств медицини району щодо затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради у новій редакції та Статуту комунального некомерційного підприємства “ЦПМСД Бобринецького району” Бобринецької районної ради.  Також, депутати розглянули хід виконання Програми зайнятості Бобринецького району за 2019 рік та районної програми забезпечення соціальним житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за 2019 рік.

За результатами обговорення питань порядку денного, постійною комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин