Бобринецька районна рада

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на території району 28-ї річниці незалежності України

Переглядів: 318

19 серпня у райдержадміністрації відбулося чергове засідання організаційного комітету із напрацювання плану заходів з підготовки та відзначення на території району 28-ї річниці незалежності України.

У роботі оргкомітету взяли участь: голова районної ради Олена Гадемська, її заступник Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники структурних підрозділів РДА, представники від установ та громадських організацій району.

23 серпня о 9 годині за участі керівництва району, військовослужбовців, представників від громадських організацій та установ на площі Незалежності заплановано урочисте підняття Державного Прапора України.

Цього ж дня у приміщенні районного Будинку культури о 14 годині плануються до проведення урочистості, що будуть включати в себе виступи керівників району та міста, вручення почесних нагород. Закінченням заходів стане святковий концерт, підготовлений творчими колективами від району та міста.

24 серпня о 09.30 у Свято-Миколаївському храмі відбудеться молебень за Україну. Після завершення богослужіння заплановано ходу центральною вулицею міста з покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків.

Завершиться святкування 28-ї річниці незалежності України дискотекою для молоді у міському парку імені Кропивницького. Дозвілля організовується міською радою та відбудеться 24 серпня о 21 годині.« повернутися до списку новин