Бобринецька районна рада

Працювала профільна комісія районної ради

Переглядів: 557

21 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської.

В засіданні комісії прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, працівники виконавчого апарату райради та інформуючі.

Засідання комісії розпочалося з приємної події. Голова комісії та депутати щирими словами та квітами привітали голову районної ради Олену Антонівну Гадемську з ювілейним днем народження, яке вона святкувала 4 вересня.

Члени комісії розглянули наступні питання порядку денного:

про створення комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Бобринецької районної ради;

про надання дозволу на передачу в найм (оренду) нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

Проекти рішень рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

Крім того, заслухано пропозицію відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації щодо погодження покладення виконання обов’язків директора Павлогірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради на Грека Петра Олександровича, вчителя історії Павлогірківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бобринецької районної ради.

За результатами обговорення зазначених питань постійною комісією прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин