Бобринецька районна рада

29 серпня  - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Переглядів: 378

Шановні жителі Бобринеччини!

29 серпня  у нашій державі відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей пам’ятний день заснований Президентом України у минулому році. Така дата обрана тому, що 29 серпня 2014 року відбулась одна з найтрагічніших подій війни на сході України, яка забрала життя 366 наших воїнів, 429 бійців отримали поранення, ще 300 – потрапили в полон. Жахливі події того дня, так званий «Іловайський котел», викарбувалися у народній пам’яті та новітній історії.

Пам`ятати та шанувати тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України – наш святий обов`язок. Адже герої не вмирають, вони завжди живуть у піснях, думках, серцях.

Переконані, що ніхто і ніколи не забуде  тих, хто загинув на полі бою,  виборюючи територіальну цілісність соборної України в роки її незалежності.  Ми завжди згадуватимемо їх і з величезною вдячністю, розповідатимемо про їх звитягу дітям та онукам.

Тож, закликаємо кожного з вас, в День пам'яті загиблих захисників України, щирою молитвою згадати бійців, які боролися і віддали життя за долю країни і наше з вами майбутнє.

Пам’ятаймо своїх Героїв!

Слава Україні!                           

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Андрій Жила« повернутися до списку новин