Бобринецька районна рада

Відбулася 24 сесія районної ради

Переглядів: 387

Сьогодні, 30 вересня, відбулася чергова 24 сесія районної ради сьомого скликання. Засідання провела заступник голови Бобринецької районної ради Наталія Сабліна.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та комунальних установ району, представник управління з надзвичайних ситуацій, перший заступник міського голови Валентин Висоцький, сільські голови територіальних громад району.

У ході пленарного засідання було розглянуто 21 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

На початку засідання депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексія Різуна щодо  звільнень та тимчасових призначень директорів Чарівнянського опорного закладу та Мирнівської школи, звільнення з посади директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради.

Голова районної державної адміністрації Олег Тертичний прозітував перед районними обранцями про здійснення делегованих повноважень Бобринецькою районною радою Бобринецькій районній державній адміністрації. Депутати цікавилися в нього роботою, проведеною з ДП ДГ «Червоний землероб», яким вже понад три роки не сплачується земельний податок, що суттєво впливає на наповнення сільського бюджету Чарівнянської сільської ради.  Після обговорення цього питання депутати рекомендували йому звернуться до відповідних органів щодо вирішення порушеної проблеми.

В результаті своєї роботи депутатами було прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, про зміни інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила  Нестеренко.

Також, були розглянуті питання що стосуються створення комунального некомерційного підприємства “Бобринецька центральна районна лікарня” Бобринецької районної ради, утворення Спостережної ради при КНП «ЦПМСД Бобринецького району», затвердження статутів закладів культури району, внесення змін до програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2017-2020 роки, змін до районної програми “Про відзначення державних та професійних свят”.

Депутати заслухали директора КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Ольгу Вініченко, яка проінформувала щодо передачі у найм (оренду) нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району ТМО “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”, центральній районній аптеці № 16 ПАТ “Ліки Кіровоградщини”, ФОП “Музика І.Г.”.

З усіх питань порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, заступник голови ради Наталія Сабліна подякувала депутатам за плідну та  якісну роботу.« повернутися до списку новин