Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 381

12 жовтня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у онлайн нараді, яка відбулася під керівництвом голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Назаренка.

На нараді обговорили питання щодо вжиття протиепідемічних заходів на території області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Головa Кіровогрaдської облдержадміністрації Андрій Нaзaренко доручив керівництву рaйонів взяти під контроль питaння дотримaння протикарантинних заходів. Нагадаємо, минулого тижня обласна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення тимчасово заборонити проведення масових заходів на Кіровоградщині з огляну на загострення епідемічної ситуації в Україні та можливе загострення в регіоні. Загалом минулої доби ПЛР-тестування пройшло 122 людини. Коронавірус зареєстрували в сімнадцятьох жителів з м. Кропивницького, одного мешканця м. Знам’янка, одного жителя Знам’янського району( с. Дмитрівка) та двох мешканців з Долинського району( м. Долинська).

Також, розглянули питання про стан надання житлових субсидій населенню області в період карантину встановленого у зв’язку з порушенням коронавірусної інфекції COVID-19.

 « повернутися до списку новин