Бобринецька районна рада

Щотижнева онлайн-нарада в райдержадміністрації

Переглядів: 308

16 грудня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

про забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту населення області у зимовий період;

про стан охорони праці та промислової безпеки області.

Під час апаратної наради також було розглянуто стан виконання доручення Прем'єр-міністра України щодо перевірки закладів соціально-гуманітарної сфери, зокрема тих, де були відповідні приписи ДСНС України в області. Керівники окремих РДА поінформували, які заходи ними вживаються і який фінансових ресурс освоєно на усунення зазначених недоліків цього року та передбачено на наступний рік.

Крім того, голова ОДА повідомив, що у Кетрисанівці Бобринецького району завтра, 17 грудня, відділення поштового зв'язку працюватиме тричі на тиждень.

"У зв'язку з реорганізацією відділення поштового зв'язку в Кетрисанівці тимчасово функціонувало один раз на тиждень. Це не задовільняло місцевих мешканців. Проте наразі ситуацію стабілізовано. На роботу до відділення прийнято начальника та листоношу. З 17 грудня відділення працюватиме тричі на тиждень і надаватиме повний спектр послуг", - відзначив Андрій Балонь.« повернутися до списку новин