Бобринецька районна рада

Чергове засідання штабу з ліквідації наслідків поширення COVID-19

Переглядів: 339

13 квітня  відбулося чергове засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природнього характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, у якому прийняла участь голова районної ради Олена Гадемська.

Присутні розглянули наступі питання:

про здійснення торгівлі на території Базарної площі, зокрема щодо торгівлі овочами та фруктами в умовах карантину;

про проведення релігійного свята Великодня та поминальних днів в умовах карантину на території району.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Салоїд наголосила на важливості зміни формату проведення богослужінь в умовах поширення COVID-19.

Головою райдержадміністрації Андрієм Жилою було відзначено, що уже обговорено питання із директором Бобринецького хлібзаводу щодо можливості освячення священнослужителями пасок на підприємстві, щоб у магазини вони уже доставлялися після проведення обряду.

Врахувавши усі пропозиції та важливість запроваджуваних протиепідеміологічних заходів, було відзначено необхідність скоординованих дій органів влади та місцевого самоврядування, відповідальних служб, а також розуміння та підтримки священнослужителів різних конфесій, зокрема проведення ними необхідної роз'яснювальної роботи серед вірян. Проте, головним і визначальним є свідоме ставлення самих громадян до власного здоров'я та здоров'я тих, хто поруч.

Членами штабу зазначено, що карантинні заходи є вимушеним надзвичайним тимчасовим кроком з метою захисту громадян від поширення коронавірусу і збереження життя. Тому організація масових заходів і зібрань на території району є неприпустимою і може дестабілізувати ситуацію.

За підсумками засідання, було дано доручення кожному з членів штабу згідно напрямків діяльності.« повернутися до списку новин